Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Süpervizyon, mesleki bir alan veya belirli bir meslek grubu içindeki bireylerin, çalışma yöntemleri ve standartları hakkında rehberlik, destek ve eğitim alabilecekleri bir süreçtir. Süpervizyon, özellikle psikologlar, terapistler, danışmanlar ve diğer meslek gruplarında yaygın olarak kullanılan bir kavramdır. Süpervizyonun amacı, çalışanların mesleki etik, uygulama becerisi, sürecin yönetimi ve kişisel gelişim konularında desteklenmesidir. Süpervizyon, mesleki alan içindeki gelişmeleri takip etmek, öğrenmeyi sürdürmek ve mesleki becerileri geliştirmek isteyen bireyler için oldukça önemli bir kaynak olarak değerlendirilebilir.

Süpervizyon
Almak İçin İletişime Geçebilirsiniz.
Eklektik yönelimli bireysel süpervizyon veya grup süpervizyonu, Klinik Psikolog / Psikoterapist Sinem Özkaya Alp tarafından verilmektedir. Bireysel ve Grup Süpervizyonu almak için bize ulaşabilirsiniz.

Süpervizyona Kimler Katılabilir?
Psikoloji, psikolojik danışmanlık, psikiyatri bölümlerinden mezun olmuş ve aktif bir şekilde danışan gören kişiler katılım sağlayabilir.

Kontenjan sınırlıdır. Süpervizyona katılan terapistlere çalışılan konularla ilgili okumalar iletilmektedir.

Katılım ücretlidir. Süpervizyon süreci ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt oluşturmak için [email protected] adresine mail atmanız yeterlidir.

Psikomental Danışmanlık Merkezimizi daha yakından tanımak için sosyal medya hesaplarımızı ve danışan yorumlarımızı inceleyebilirsiniz.

Bakırköy Psikolog, Psikomental Psikoloji Randevu oluşturmak ve bilgi almak isterseniz merkezimizle iletişim kurabilirsiniz.

Leave a comment